Kuzmina obłędna, Hojnisz bezbłędna!

foto: Newspix/ Ulrik Pedersen

Anastasija Kuzmina wygrała ostatni indywidualny bieg kobiet w ramach tegorocznych Igrzysk. Rosjanka na słowackich papierach była dziś bezkonkurencyjna pod każdym względem i od samego początku do mety przewodziła stawce trzydziestu zawodniczek. Fantastyczna na strzelnicy była dziś Monika Hojnisz, niestety nasza zawodniczka biegowo odstawała po raz kolejny od pozostałych zawodniczek.  

Kuzmina pomimo pudła w ostatnim strzale nie dała sobie wydrzeć zwycięstwa. Drugie miejsce i srebrny medal przypadł reprezentantce Białorusi Darji Domraczewej. Norweżka Tiril Eckhoff uzupełniła podium.

Temperatura po raz kolejny nie okazała się sprzymierzeńcem naszej reprezentantki. Monika Hojnisz zajęła dziś 15. miejsce, pomimo iż było jedną z dwóch bezbłędnych zawodniczek. Co ciekawe drugą bezbłędną zawodniczką była Białorusinka Skardino, która również nie zdołała wskoczyć na podium. Biegowo nasza zawodniczka zajęła 20. miejsce.

Gwiazda tegorocznych Igrzysk Laura Dahlmeier była 16. z dwoma strzałami poza tarczę.

Na jutro zaplanowany został bieg masowy mężczyzn, niestety na liście startowej nie znalazł się żaden reprezentant Polski.

Udostepnij!

Dodaj komentarz