Program zawodów oraz skład Polaków na MŚJ i U-23

27 stycznia w szwajcarskim Goms rozpoczną się Mistrzostwa Świata Juniorów i Młodzieżowców w narciarstwie klasycznym.  Już dzień później biegacze staną na starcie pierwszej konkurencji, czyli  sprintu stylem dowolnym.

Biegi narciarskie mężczyzn

Dominik Bury U-23 (MKS Istebna)

Kamil Bury U-23 (MKS Istebna)

Mateusz Haratyk (NKS Trójwieś Beskidzka)

Michał Skowron (MKS Karkonosze )

Biegi narciarskie kobiet

Eliza Rucka (MKS Istebna)

Monika Skinder (MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski)

Izabela Marcisz (Stowarzyszenie Sportowe Prządki SKI)

Klaudia Kołodziej (LKS Witów Mszana Górna)

Program MŚJ i U-23

27.01.2018, sobota

– 19:30 – ceremonia otwarcia

 

28.01.2018, niedziela

– 10:30 – kwalifikacje sprint F
– 12:30 – finały

29.01.2018, poniedziałek
– 10:30 – kwalifikacje sprint F U-23
– 12:30 – finały U-23

30.01.2018, wtorek
– 09:00 – seria próbna na HS106
– 10:00 – skoki do KN
– 12:00 – skoki do KN kobiet – konkurencja pokazowa
– 14:00 – bieg do KN na 10 km
– 15:00 – bieg do KN na 5 km – konkurencja pokazowa

– 10:30 – bieg kobiet na 5 km C
– 12:30 – bieg mężczyzn na 10 km C

31.01.2018, środa
– 10:30 – bieg kobiet na 10 km C U-23
– 12:30 – bieg mężczyzn na 15 km C U-23

01.02.2018, czwartek

– 09:00 – seria próbna na HS-106
– 10:00 – skoki do KN – zawody drużynowe
– 14:00 – bieg do KN 4 x 5 km

– 10:30 – bieg łączony kobiet na 10 km
– 12:30 – bieg łączony mężczyzn na 20 km

– 15:00 – seria próbna kobiet na HS-106
– 16:15 – konkurs kobiet
– 18:00 – seria próbna mężczyzn na HS-106
– 19:15 – konkurs mężczyzn

02.02.2018, piątek

– 10:30 – bieg łączony kobiet na 15 km U-23
– 12:30 – bieg łączony mężczyzn na 30 km U-23

03.02.2018, sobota

– 09:00 – seria próbna na HS-106
– 10:00 – seria skoków do KN
– 14:00 – bieg do KN na 5 km

– 10:30 – sztafeta kobiet 4 x 3,3 km
– 12:30 – sztafeta mężczyzn 4 x 5 km

– 15:00 – seria próbna kobiet na HS-106
– 16:00 – konkurs drużynowy kobiet
– 18:00 – seria próbna mężczyzn na HS-106
– 19:00 – konkurs drużynowy mężczyzn

04.02.2018, niedziela
– 10:00 – seria próbna na HS106 konkurs drużynowy mix
– 11:00 – pierwsza seria konkursu drużynowego mix

Udostepnij!

Dodaj komentarz