Jesteś tutaj
Strona Główna > Typer > Rankingi
Beta v1.95.2

Strona główna     Rankingi     Informacje

 
Aktualna liczba punktów:
Ostatnie zawody: pkt.
wyloguj

Strefa rankingów:

Ogólne   Loty   TCS   Czterolistna   MP   MŚwL   IO 2018   RawAir

Klasyfikacja generalna typera po 31 z 31 konkursów:
PozImię i nazwiskoPkt./
1 Bartek Winczaszek16460
2 Paweł Wilusz1620-26
3 Franek Wieczorek1617-29
4 Mateusz Włodarczyk1577-69
5 Krzysztof Kusza1545-101
6 Maciej Woźniak1543-103
7 Adrian Maksymiuk1528-118
8 Bartłomiej Kucek1514-132
9 Jakub Grysiewicz1470-176
10 Karolina Wlaź1450-196
11 Marcin Kruszewski1443-203
12 Aleksander Mazur1427-219
13 Dawid Czepiela1426-220
14 Maciej Walkowiak1413-233
15 Łukasz Nofak1402-244
16 Kuba Kulik1379-267
17 Radosław Żak1376-270
18 Marcin Marks1375-271
19 Krzysiek Budny1335-311
20 Mateusz Hawrot1303-343
21 Maciej Bartoszewski1249-397
22 Rafał Bugaj1223-423
23 Bartłomiej Nowak1215-431
24 Mateusz Urbański1212-434
25 Krzysztof Szafrański1211-435
25 Bartek Kopaniarz1211-435
27 Szymon Pazera1203-443
28 Łukasz Jakiel1195-451
29 Mikołaj Krześniak1185-461
30 Toni Ananas1171-475
31 Mateusz Podlewski1057-589
32 Kuba Żak1050-596
33 Samuel Król1033-613
34 Tomasz Żak1030-616
35 Maciek Paruch1002-644
36 Mateusz Pśnik991-655
37 Maciej Gorczyński926-720
38 Mateusz Kędziora895-751
39 Wojtek Gromysz851-795
40 Kuba Szcześniak833-813
41 Michał Bułatowicz798-848
42 Andrzej Kolaski770-876
43 Patryk Pięta747-899
44 Kuba Kuniszewski666-980
45 Ernest Hałaj656-990
46 Paweł Kurdziel640-1006
47 Kamil Wus637-1009
48 Eryk Żynel624-1022
49 Maciek Hołub602-1044
50 Mateusz Bogusz601-1045
51 Szymon Rogalski543-1103
52 Dawid Domański542-1104
53 Karol Pawełek532-1114
54 Krystian Golba521-1125
55 Gabriel A. Hawryluk455-1191
56 Michał Bednarczyk445-1201
57 Kuba Bem443-1203
57 Mateusz Pachocki443-1203
59 Krzysztof Dziatlik428-1218
60 Paweł Borkowski425-1221
61 Hubi Krzywonos411-1235
62 Kinga Florek409-1237
63 Szymon Sztuczka398-1248
64 Mateusz Chomiuk377-1269
64 Wojtek Schiller377-1269
66 Michał Kuderewski360-1286
67 Krzysiek Górka346-1300
68 Mateusz Sowiński343-1303
69 Max Podlewski341-1305
70 Rafał Łopaciuk325-1321
71 Patryk Sobota324-1322
72 Jan Lawrenc321-1325
73 Michal Antosiewicz319-1327
74 Michał Kozłowski309-1337
74 Patryk Lewandowski309-1337
76 Piotr Kierski292-1354
77 Tomek Hajkowski277-1369
77 Piotr Węgrzyn277-1369
79 Artur Wesołowski272-1374
80 Krzysztof Florek252-1394
81 Jakub Buras251-1395
82 Małgorzata Piątek244-1402
82 Patryk Akdow244-1402
84 Paweł Łukomski241-1405
85 Aleksandra Kawicz240-1406
86 Oliwer Frąc230-1416
87 Adrian Kruszec227-1419
88 Tomek Osemka221-1425
88 Maciek Pochmara221-1425
90 Piotr Wojtaszczyk217-1429
91 Jakub Wronka204-1442
92 Michał Duński202-1444
93 Jakub Zieliński192-1454
94 Bartek Lis171-1475
95 Piotr Pytel165-1481
95 Artur Skiba165-1481
97 Michał Michalcewicz163-1483
98 Sebastian Dyjach142-1504
99 Dominik Tarasek141-1505
100 Kamil Gołdowski134-1512
101 Emil Naczman127-1519
102 Artur Osowski124-1522
103 Jakub Świetliński118-1528
104 Bartłomiej Nowak117-1529
105 Michał Dob115-1531
106 Konrad Sapieja114-1532
107 Tomasz Budziński112-1534
108 Karol Lewicki97-1549
109 Jan Kacprzyk96-1550
110 Tobiasz Puzyr93-1553
111 Krzysiek Klimek92-1554
112 Kuba Szkopański89-1557
113 Aleksander Toporowski83-1563
114 Konrad Zdanowski81-1565
115 Amadeusz Kopański78-1568
116 Kuba Kłok76-1570
116 Klaudia Grabara76-1570
118 Kewin Wróblewski75-1571
119 Andrzej Panecki72-1574
119 Kornel Poniatowski72-1574
121 Mateusz Wesołowski70-1576
122 Marek Korycki68-1578
122 Jakub Filas68-1578
124 Kamil Michalczyk65-1581
125 Krzysztof Talarczyk64-1582
126 Krzysiek Borys60-1586
127 Dominik Jakubiak56-1590
127 Jacek Kościelniak56-1590
129 Grzegorz Paprotny55-1591
130 Mikołaj Ryśkiewicz51-1595
131 Kuba Baltaza50-1596
131 Krzysztof Kosiorek50-1596
133 Maciek Gwadera48-1598
134 Damian Kuciak43-1603
135 Rafał Roda42-1604
136 Paweł Majewski40-1606
137 Krzysztof Bober39-1607
138 Kamil Pióro38-1608
139 Oskar Kotowicz34-1612
140 Oskar Tulimowski30-1616
141 Przemysław Półgęsek28-1618
141 Mateusz Majszyk28-1618
143 Konrad Hornowski27-1619
144 Kamil Sokołowski16-1630
145 Ola Adamczyk15-1631
146 Patryk Oleszkiewicz14-1632
146 Ashu Jha14-1632
148 Patryk Łuszczyński10-1636
149 Jakub Palpuchowski9-1637
150 Mateusz Cebula8-1638
151 Ewa Franaszek6-1640
Ostatnie zawody (Planica - Final):
PozImię i nazwiskoPkt./
1 Mateusz Włodarczyk830
2 Wojtek Gromysz78-5
3 Rafał Bugaj69-14
3 Maciej Walkowiak69-14
5 Adrian Maksymiuk68-15
6 Karolina Wlaź67-16
6 Bartłomiej Kucek67-16
6 Jakub Grysiewicz67-16
6 Franek Wieczorek67-16
6 Paweł Wilusz67-16
6 Aleksander Mazur67-16
12 Łukasz Nofak66-17
13 Bartek Winczaszek65-18
13 Toni Ananas65-18
15 Mateusz Urbański64-19
15 Mateusz Hawrot64-19
17 Krzysztof Kusza63-20
17 Maciej Bartoszewski63-20
17 Marcin Kruszewski63-20
20 Krzysztof Szafrański62-21
21 Marcin Marks61-22
21 Mikołaj Krześniak61-22
23 Krzysiek Budny59-24
24 Dawid Czepiela58-25
25 Maciej Woźniak57-26
26 Kuba Kulik56-27
26 Łukasz Jakiel56-27
28 Bartek Kopaniarz54-29
29 Radosław Żak53-30
30 Szymon Pazera52-31
Top